Orbit Spearmint Guma do żucia bez cukru 29 g (21 drażetek) X22
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Rób to, co dodaje Ci błysku
Parametry produktu
| Rodzaj | Miętowe |
|---|---|
| Smak | Miętowy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Dla diabetyków | Tak |
| Zawartość netto | 29 g |
| Składniki | substancje słodzące (sorbitol, ksylitol, aspartam, mannitol, acesulfam K, sukraloza), baza gumowa, substancja utrzymująca wilgoć (glicerol), substancja zagęszczająca (guma arabska), aromaty, emulgator (lecytyna sojowa), substancja glazurująca (wosk carnauba), przeciwutleniacz (BHA). |
| Waga jednostkowa brutto | 0,03 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: north coast s.a. ulica i numer: al. jerozolimskie 180 kod pocztowy i miasto: 02-486 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 308 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 149 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 622 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Alkohole wielowodorotlenowe - poliole | 62 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 62 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 21 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera substancję słodzącą, zawiera aspartam (źródło fenyloalaniny), zawiera źródło fenyloalaniny |
|---|---|
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
| Zawiera aromaty | Tak |