Opis szczegółowy
Orbit Peppermint 36 drażetek 50g
Parametry produktu
| Rodzaj | Miętowe |
| Smak | Miętowy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 50 g |
| Składniki | Substancje słodzące (sorbitol, maltitol, aspartam, mannitol, acesulfam k, sukraloza), baza gumowa, substancja zagęszczająca (guma arabska), aromaty, substancja utrzymująca wilgoć (glicerol), emulgator (lecytyna sojowa), substancja glazurująca (wosk carnauba), przeciwutleniacz (bha) |
| Waga jednostkowa brutto | 0,05 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: mars polska sp. z o.o. ulica i numer: kożuszki parcel 42 kod pocztowy i miasto: 96-500 sochaczew pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 352 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 455 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 149 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 622 kJ |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Alkohole wielowodorotlenowe - poliole | 62 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 62 g |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera aspartam (źródło fenyloalaniny), spożycie w nadmiernych ilościach może mieć efekt przeczyszczający, zawiera substancję słodzącą, zawiera źródło fenyloalaniny |
| Zawiera aromaty | Tak |