Orbit Peppermint 10 drażetek/14g X30
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Bezcukrowa guma do żucia zawierająca substancje słodzące o smaku miętowym.
Parametry produktu
| Rodzaj | Miętowe |
|---|---|
| Smak | Miętowy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 14 g |
| Składniki | Substancje słodzące ksylitol, sorbitol, mannitol, aspartam, sól aspartamu - acesulfam, acesulfam K; baza gumowa, substancja zagęszczająca guma arabska, aromaty, substancja utrzymująca wilgoć glicerol, emulgator lecytyna sojowa, barwnik E171, substancja glazurująca wosk carnauba, przeciwutleniacz BHA. |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 30 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,02 kg |
| Nie zawiera cukrów | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: north coast s.a. ulica i numer: al. jerozolimskie 180 kod pocztowy i miasto: 02-486 warszawa pl |
| Typ opakowania drugiego rzędu | Karton tekturowy |
| Typ opakowania dla jednostki handlowej niższego poziomu (pierwszego rzędu) | Karton |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 1440 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 0 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (alkohole wielowodorotlenowe - poliole) | 0,87 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 0 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 0,87 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 149 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 2,1 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 621 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 8,7 kJ |
| Wielkość porcji | 1,4 g |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 0 g |
| Alkohole wielowodorotlenowe - poliole | 62,1 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 62,1 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 10 szt. |