Opis szczegółowy
Bezcukrowa guma do żucia zawierająca substancje słodzące o smaku jabłkowym.
Parametry produktu
| Rodzaj | Owocowe |
| Smak | Jabłkowy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 14 g |
| Składniki | Substancje słodzące ksylitol, sorbitol, mannitol, aspartam, acesulfan k; baza gumowa, substancja zagęszczająca guma arabska, substancja utrzymująca wilgoć glicerol, kwas: kwas jabłkowy, emulgator lecytyna sojowa, aromaty, kwas: kwas cytrynowy, substancja glazurująca wosk carnauba, przeciwutleniacz bha. |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 30 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,02 kg |
| Nie zawiera cukrów | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: mars polska sp. z o.o. ulica i numer: kożuszki parcel 42 kod pocztowy i miasto: 96-500 sochaczew pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 1440 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wartość energetyczna kcal | 170 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 707 kJ |
| Wielkość porcji | 14 g |
| Alkohole wielowodorotlenowe - poliole | 69 g |
| Zawartość węglowodanów | 69 g |