Oranżada Fantazja Czerwona Kultowa Stara Receptura Napój Gazowany 330 ml 24 szt.
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Towar dostępny bez kartek.
Kultowy smak Fantazji znają wszyscy. Napój produkujemy według starej i sprawdzonej receptury. To propozycja zarówno dla młodych konsumentów, jak i dla tych, którym oranżada przywodzi na myśl młodzieńcze wspomnienia. Bąbelki i klasyczny smak oranżady to ulubione połączenie konsumentów.
Parametry produktu
| Rodzaj | Gazowany |
|---|---|
| Pojemność | 330 ml |
| Smak | Kiwi |
| Działanie | Chłodzące |
| Składniki | Woda, cukier, dwutlenek węgla, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, koncentrat soku czarnej marchwi, aromaty, substancje konserwujące: sorbinian potasu, benzoesan sodu. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 1 - 20 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,56 kg |
| Technika utrwalenia | konserwacja |
| Produkt bez laktozy | 1 |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Nie zawiera tłuszczów nasyconych | 1 |
| Nie zawiera tłuszczu | 1 |
| Nie zawiera sodu lub nie zawiera soli | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: zakład produkcji spożywczej "betex" jan kakareko ulica i numer: szkolna 37 kod pocztowy i miasto: 19-120 knyszyn pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 150 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Przechowywać w sychym, chłodnym i zaciemnionym miejscu. po otwarciu spożyć w ciągu 3 dni. |
|---|---|
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
| Stosowanie - propozycje podania | Do posiłków, drików, napój orzeźwiający |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Bezpośrednio do picia lub drinków |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 36 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 152 kJ |
| Wielkość porcji | 250 ml |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe jednonienasycone | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Alkohole wielowodorotlenowe - poliole | 0 g |
| Cukry | 8,9 g |
| Zawartość węglowodanów | 9 g |
| Skrobia | 0 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |
Witaminy i składniki mineralne
| Cynk (%RWS) | 0 %RWS |
|---|---|
| Fluor | 0 mg/100g |
| Fosfor | 0 mg/100g |
| Magnez | 0 mg/100g |
| Magnez (%RWS) | 0 %RWS |
| Mangan | 0 mg/100g |
| Miedź | 0 mg/100g |
| Molibden | 0 μg/100g |
| Molibden (%RWS) | 0 %RWS |
| Niacyna (witamina B3, PP) | 0 mg/100g |
| Potas | 0 mg/100g |
| Ryboflawina (witamina B2) | 0 mg/100g |
| Selen | 0 μg/100g |
| Selen (%RWS) | 0 %RWS |
| Witamina E (%RWS) | 0 %RWS |
| Tiamina (witamina B1) | 0 mg/100g |
| Wapń | 0 mg/100g |
| Wapń (%RWS) | 0 %RWS |
| Witamina A | 0 μg/100g |
| Witamina A (%RWS) | 0 %RWS |
| Witamina B12 | 0 μg/100g |
| Witamina D (%RWS) | 0 %RWS |
| Witamina E | 0 mg/100g |
| Biotyna (witamina B7) | 0 μg/100g |
| Chlor | 0 mg/100g |
| Chlor (%RWS) | 0 %RWS |
| Chrom | 0 μg/100g |
| Chrom (%RWS) | 0 %RWS |
| Cynk | 0 mg/100g |
| Fosfor (%RWS) | 0 %RWS |
| Jod | 0 μg/100g |
| Jod (%RWS) | 0 %RWS |
| Kwas foliowy (witamina B9) | 0 μg/100g |
| Pirydoksyna (witamina B6) | 0 mg/100g |
| Witamina B6 (%RWS) | 0 %RWS |
| Witamina C | 0 mg/100g |
| Witamina C (%RWS) | 0 %RWS |
| Witamina D | 0 μg/100g |
| Witamina K | 0 μg/100g |
| Żelazo | 0 mg/100g |
| Sód | 0 mg/100g |
| Sód (%RWS) | 0 %RWS |
| Wodorowęglany (HCO3-) | 0 mg/100g |
| Wodorowęglany (%RWS) | 0 %RWS |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E202 Sorbinian potasu, E211 Benzoesan sodu |
| Funkcje dodatków obecnych w produkcie (zadeklarowanych jako dodatki lub numery E) | Substancja konserwująca |