Opiekacz Braun Snack Maker 5 SM5001
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Dzięki urządzeniu Snack Maker 5 firmy Braun w szybkim czasie przygotujesz zdrowe przekąski. Wymienne płytki oraz nieprzywierająca powłoka ułatwiają użytkowanie. Prosty w czyszczeniu dzięki możliwości mycia tacy i talerzy w zmywarce.
Parametry produktu
| Moc | 800 W |
|---|---|
| Liczba kanapek | 2 |
| Kształt kanapek | Kwadratowe |
| Rodzaj produktu | Opiekacz do kanapek |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Kolor | Czarny |
| Komunikacja | Lampka kontrolna włączenia, Lampka kontrolna opiekania |
| Długość przewodu | 70 cm |
| Czy produkt posiada instrukcję? | Tak |
| Okres gwarancji | 24 mies. |
| Waga jednostkowa brutto | 3,22 kg |
| Wartość KGO (Koszt gospodarowania odpadami) | 1 PLN |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: de'longhi polska sp. z o.o. ulica i numer: puławska 303 kod pocztowy i miasto: 02-785 warszawa pl |
| Zabezpieczenia | Zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| Cechy urządzenia | Wyjmowana tacka, Powłoka nieprzywieralna, Wymienne wkładki, Schowek na przewód |
| Funkcje urządzenia | Opiekanie, Grill |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |