Opis szczegółowy
Witaminowa dawka energii każdego dnia.
Morele, rodzynki, wiśnie i czarne porzeczki w jednej mieszance – to pełnia owocowego smaku! Sprawdź, jak smakuje czysty skład, i ciesz się musli BIO dobrym z natury!
Idealne dla wszystkich, którzy cenią jakość BIO i intensywne owocowe smaki
Parametry produktu
| Typ | Górskie, Opiekane |
| Rodzaj | Musli |
| Rodzaj zbóż | Owsiane, Jęczmienne |
| Dodatki | Rodzynki, Kawałki owoców, Siemię lniane |
| Smak | Owocowy |
| Zawartość netto | 400 g |
| Składniki | Płatki owsiane* 44%, opiekane płatki jęczmienne* 11%, suszone morele* 11% (morele 97%, mąka ryżowa), rodzynki* 11% (rodzynki 99,5%, olej słonecznikowy), chipsy kokosowe* 10%, siemię lniane*, liofilizowane wiśnie* 2,3%, liofilizowane czarne porzeczki* 1,8%. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Frakcja materiałowa | Papier |
| Bez dodatku sodu/soli | 1 |
| Waga jednostkowa brutto | 0,47 kg |
| Wysoka zawartość błonnika pokarmowego | 1 |
| Bez dodatku cukrów | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: onedaymore sp. z o.o. sp. k ulica i numer: nieszawska 1 kod pocztowy i miasto: 61-021 poznań pl |
| Krótki opis marketingowy | Witaminowa dawka energii każdego dnia! morele, rodzynki, wiśnie i czarne porzeczki w jednej mieszance – to pełnia owocowego smaku! sprawdź, jak smakuje czysty skład, i ciesz się musli bio dobrym z natury! idealne dla wszystkich, którzy cenią jakość bio i intensywne owocowe smaki |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 96 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 9 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Tak |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Może zawierać |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Może zawierać |
| Owies i produkty owsiane | Tak |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Może zawierać |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Może zawierać |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Może zawierać |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Może zawierać |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Może zawierać |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Może zawierać |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w ciemnym i chłodnym miejscu, chronić przed światłem |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 8,3 g |
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 8,7 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,02 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 11,6 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 43,9 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 392 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 314 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1643 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 1314 kJ |
| Wielkość porcji | 80 g |
| Zawartość białek | 10,4 g |
| Zawartość błonnika | 10,9 g |
| Zawartość soli | 0,02 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 6,6 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 14 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 5,3 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 11,2 g |
| Cukry | 14,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 54,9 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Zawiera środki spożywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |
| Zawiera tłuszcze utwardzone (trans) | Nie |
| Zawiera aromaty | Nie |
| Zawiera antybiotyki | Nie |
| Zawiera olej palmowy | Nie |
| Plant based - produkt bazujący na składnikach roślinnych | Nie |