Opis szczegółowy
Czekoladowa dawka energii prosto z natury
Wyjątkowo czekoladowe połączenie płatków owsianych z orzechami oraz chrupkami ryżowymi i płatkami kukurydzianymi skąpanymi w kuszącej czekoladowej polewie. Sprawdź, jak smakuje czysty skład, i ciesz się musli BIO dobrym z natury! Idealne dla wielbicieli czekoladowo-orzechowych smaków
Parametry produktu
| Typ | Górskie, Śniadaniowe |
| Rodzaj | Musli |
| Rodzaj zbóż | Owsiane, Kukurydziane, Pszenne |
| Dodatki | Siemię lniane, Orzechy |
| Smak | Czekoladowy |
| Zawartość netto | 400 g |
| Składniki | Płatki owsiane* 43%, płatki kukurydziane w polewie czekoladowej* 29% (płatki kukurydziane, cukier trzcinowy, czekolada 13,5% [masa kakaowa, cukier trzcinowy, tłuszcz kakaowy], sól morska, kakao o obniżonej zawartości tłuszczu), ekstrudowane chrupki zbożowe w czekoladzie mlecznej* 11% (czekolada mleczna 79% [cukier, mleko w proszku pełne, tłuszcz kakaowy, masa kakaowa, emulgator: lecytyny sojowe], chrupki zbożowe [kasza kukurydziana, mąka pszenna orkiszowa, cukier trzcinowy, sól morska], substancja glazurująca: guma arabska, miód), orzechy laskowe* 9%, siemię lniane |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 0,47 kg |
| Wysoka zawartość błonnika pokarmowego | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: onedaymore sp. z o.o. sp. k ulica i numer: nieszawska 1 kod pocztowy i miasto: 61-021 poznań pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 96 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 9 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Tak |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Może zawierać |
| Owies i produkty owsiane | Tak |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Może zawierać |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Może zawierać |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Może zawierać |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Może zawierać |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Może zawierać |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Może zawierać |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Może zawierać |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
| Sposób przechowywania | przechowywać w ciemnym i chłodnym miejscu, chronić przed światłem |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 9,2 g |
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 7,8 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,42 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 10,4 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 45 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 430 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 344 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1799 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 1439 kJ |
| Wielkość porcji | 80 g |
| Zawartość białek | 11,5 g |
| Zawartość błonnika | 9,7 g |
| Zawartość soli | 0,53 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 3,9 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 15,9 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 3,1 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 12,7 g |
| Cukry | 13 g |
| Zawartość węglowodanów | 56,2 g |