Opis szczegółowy
Granola o smaku owocowego muffina to idealny wybór dla fanów klasycznych słodkości. Pełne błonnika płatki owsiane łączą się z suszoną żurawiną i słodką nutą białej czekolady, tworząc śniadanie, które jest nie tylko smaczne, ale też pożywne. Niezwykle aromatyczna i chrupiąca – wspaniała jako szybki posiłek lub poprawiająca nastrój przekąska w ciągu dnia
Parametry produktu
| Typ | Błyskawiczne, Zwykłe |
| Rodzaj | Granola |
| Rodzaj zbóż | Owsiane |
| Dodatki | Czekolada, Bakalie |
| Smak | Jagodowy, Wielozbożowy, Żurawinowy |
| Zawartość netto | 400 g |
| Składniki | Granola 70% (płatki owsiane, syrop daktylowy [daktyle], mąka pszenna, melasa trzcinowa (melasa trzcinowa, syrop z cukru inwertowanego), olej rzepakowy, ekstrudowane chrupki ryżowe [mąka ryżowa], emulgator: lecytyny, aromat), płatki zbożowe z otrębami (ziarno pszenicy [bielmo, otręby pszenne], cukier trzcinowy, ekstrakt słodu jęczmiennego, sól morska), suszone żurawiny 6% (żurawiny 58%, cukier trzcinowy, mąka ryżowa, olej słonecznikowy), biała czekolada 3% (cukier, tłuszcz kakaowy1, mleko w proszku pełne, emulgator: lecytyny |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Produkt podlega poniższej dyrektywie / RegulationTypeCode | CONSUMER_PRODUCT_SAFETY, EU_REGULATION_FOR_FOODSTUFF, FOOD_INFORMATION_REGULATION, PRODUCT_LABELING_REGULATION |
| Towar jest niebezpieczny / DangerousGoodsRegulationCode | ZNA |
| Frakcja materiałowa | Papier |
| Waga jednostkowa brutto | 0,47 kg |
| Wysoka zawartość błonnika pokarmowego | 1 |
| RA - Data ważności certyfikatu | 2025-12-20 |
| Rainforest Alliance | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: melvit s.a. ulica i numer: grójecka 194/91 kod pocztowy i miasto: 02-390 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 96 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 270 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Tak |
| Owies i produkty owsiane | Tak |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Czy znaki dietetyczne/alergenów znajdują się na opakowaniu? | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w ciemnym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 5,8 g |
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 5,7 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,04 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 9,8 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 37,7 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 401 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 241 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1680 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 1008 kJ |
| Wielkość porcji | 60 g |
| Zawartość białek | 9,7 g |
| Zawartość soli | 0,06 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 10,2 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 1,2 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 6,1 g |
| Cukry | 16,3 g |
| Zawartość węglowodanów | 62,8 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 6,5 szt. |