Omo Active Clean Caps 3in1-80sztuk
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Omo Pro Formula Active Clean 3 w 1 w kapsułkach, to maksymalna wygoda dzięki potrójnemu działaniu: skutecznemu usuwaniu plam, ochronie włókien oraz długotrwałej świeżości.
Kapsułki to kompleksowe i łatwe w dozowaniu rozwiązanie do prania, które skutecznie usuwa trudne plamy, nawet w niskich temperaturach.
Parametry produktu
| Rodzaj środka | Tabletki/kapsułki |
|---|---|
| Zastosowanie | Uniwersalny |
| Sposób użycia | Sposób użycia użyj 1 kapsułki do standardowych zabrudzeń oraz miękkiej/średnio twardej wody (3-5 kg). użyj 2 kapsułek do trudnych plam, twardej wody lub prania w pralce o pojemności 6-8 kg. jeśli na tkaninach pozostanie niewielki osad z kapsułki, po prostu spłucz go ciepłą wodą. nie stosować programu wstępnego. nie przeładowywać pralki. przechowywać z dala od źródeł ciepła, wilgoci i światła słonecznego. produkt zawiera substancję gorzką na powierzchni, aby zapobiec przypadkowemu połknięciu przez dzieci. po kontakcie z kapsułką umyć ręce. |
| Skład | Surfaktanty anionowe i niejonowe, mydło, enzymy, sekwestrant, kompozycje zapachowe. limonene, linalool, benzyl acetate, eucalyptus globulus oil, myrcene. |
| Dozowanie | Użyj 1 kapsułki do standardowych zabrudzeń oraz miękkiej/średnio twardej wody (3-5 kg). użyj 2 kapsułek do trudnych plam, twardej wody lub prania w pralce o pojemności 6-8 kg. |
| Dodatkowe właściwości | Dzięki wysoko skoncentrowanej formule, omo 3 w 1 kapsułki wspierają zrównoważony rozwój, a ich bio-wzmacniana receptura, ulepszona przy użyciu biodegradowalnych lub biologicznie aktywnych składników, przyspiesza biodegradację, czyniąc je bardziej przyjaznymi dla środowiska. dodatkowo kapsułki pomagają zachować intensywność kolorów na dłużej, sprawiając, że ubrania pozostają żywe i świeże nawet po wielu praniach. |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Produkt nie wymaga wskazanych ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa |
| Frakcja materiałowa | Plastik |
| Waga jednostkowa brutto | 1,04 kg |
| Ilość prań na opakowanie | 80 szt. |
| Objętość jednej miarki detergentu | 13 g |
| anionowe środki powierzchniowo czynne | 30% i więcej |
| enzymy | mniej niż 5% |
| fosfoniany | mniej niż 5% |
| kompozycje zapachowe | mniej niż 5% |
| mydło | 5% lub więcej, lecz mniej niż 15% |
| niejonowe środki powierzchniowo czynne | 5% lub więcej, lecz mniej niż 15% |
| rozjaśniacze optyczne | mniej niż 5% |
| Karta charakterystyki produktu | https://baza.easybase.pl/media/img/original/13/65/9/1365958.pdf |
| Piktogramy GHS | Toksyczność ostra (droga pokarmowa, po naniesieniu na skórę, po narażeniu inhalacyjnym), Działanie drażniące na skórę, Działanie drażniące na oczy, Działanie uczulające na skórę, Działanie toksyczne na narządy docelowe – jednorazowe narażenie, Działanie drażniące na drogi oddechowe, Skutek narkotyczny, Stwarza zagrożenie dla warstwy ozonowej (GHS07) |
| Hasła ostrzegawcze | niebezpieczeństwo |
| Rodzaj zagrożenia podany na etykiecie i/lub w instrukcji użytkowania | Podrażnienie skóry, kategoria 2 (h315) podrażnienie oczu, kategoria 2 (h319) przewlekła toksyczność dla środowiska wodnego, kategoria 3 (h412) |
| Czy rodzaj zagrożenia jest podany na etykiecie produktu i/lub w instrukcji użytkowania? | Tak |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: diversey polska sp. z o.o. ulica i numer: giełdowa 1 kod pocztowy i miasto: 01-211 warszawa pl |
| Zawartość nominalna | 1,04 kg |
| Trwałość od otwarcia | 24 mies. |
| Oświadczenia o bezpieczeństwie i zagrożeniach AISE | Nie połykać. W razie połknięcia skontaktować się z lekarzem., Nie dotykać produktu mokrymi rękami., Nie rozdzielać sklejonych kapsułek., Po użyciu umyć ręce., Przechowywać poza zasięgiem dzieci., Szczelnie zamykać pokrywę., Unikać kontaktu z oczami. W razie kontaktu z oczami obficie przemyć oczy wodą., Szczelnie zamykać torebkę., Przechowywać w oryginalnym opakowaniu., Nie przebijać, nie rozrywać i nie przecinać. |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 72 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Hiszpania |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 72 szt. |