Olympus Sos Tzatziki Original 250g
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
sos z odcedzonego jogurtu.
Parametry produktu
| Typ | Płynny |
|---|---|
| Rodzaj sosu | Ziołowy |
| Smak | Jogurtowy, Czosnkowy, Ziołowy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Grecja |
| Przeznaczenie | Greckie przystawki |
| Składniki | 45% deser z kulturami bakterii jogurtowych (woda, całkowicie utwardzone tłuszcze roślinne (olej palmowy), odtłuszczone mleko w proszku, białka mleka, skrobia kukurydziana, emulgator: e471, żelatyna wołowa, kultury kwasu mlekowego, substancja konserwująca: sorbinian potasu), 25% posiekanego ogórka, 15% odcedzonego jogurtu krowiego, olej roślinny (olej sojowy, olej słonecznikowy w różnych proporcjach), skrobia modyfikowana, 2,15% posiekanego czosnku, sól, przyprawy, regulator kwasowości: kwas mlekowy, substancja konserwująca: benzoesan sodu, sorbinian potasu. może zawierać śladowe ilości pszenicy, soi, sezamu, selera, gorczycy, jaj, siarczynów, skorupiaków, ryb i orzechów. |
| Zawartość netto | 250 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,28 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: hellenic dairies sa ulica i numer: n.r. τrikalon-pylis 5ο klm. kod pocztowy i miasto: 42100 trikala gr |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 240 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 90 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Może zawierać |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Może zawierać |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Może zawierać |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Może zawierać |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Po otwarciu spożyć w ciągu 3 dni. |
|---|---|
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 117 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 484 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 3,7 g |
| Zawartość soli | 1,34 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 5,1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 9,3 g |
| Cukry | 2,7 g |
| Zawartość węglowodanów | 4,5 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|---|
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E471 Mono i diglicerydy kwasów tłuszczowych |
| Funkcje dodatków obecnych w produkcie (zadeklarowanych jako dodatki lub numery E) | Emulgator |