Oliwki zielone i kalamata marynowane - drylowane / Fresh Pack 200g Lyrakis Family X9
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Oliwki Fresh Pack Lyrakis to oliwki rodzaju Halkidiki i Kalamata. Dostępne w czterech wersjach smakowych: mix oliwki zielone i Kalamata drylowane z oregano, oliwki zielone marynowane z oregano, oliwki zielone marynowane z papryką, oliwki Kalamata drylowane.
Parametry produktu
| Rodzaj | Marynowane |
|---|---|
| Skład podstawowy | Oliwki |
| Zawartość netto | 200 g |
| Składniki | oliwki zielone, oliwki Kalamata, oliwa z oliwek extra virgin (z pierwszego tłoczenia) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Grecja |
| Waga jednostkowa brutto | 0,25 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: firma handlowa dorapol sp. z o.o. sp. k. ulica i numer: ul. łuczanowicka 27 kod pocztowy i miasto: 31-766 kraków pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 170 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Może zawierać |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 7 dni |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 176 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 735 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 0,7 g |
| Zawartość soli | 0,24 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 16 g |
| Cukry | 0,7 g |
| Zawartość węglowodanów | 6 g |