Oliwki zielone drylowane z czosnkiem i bazylią pasteryzowane Fresh Pack 200g Lyrakis Family X9
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Oliwki Fresh Pack Lyrakis to oliwki rodzaju Halkidiki. Dostępne w czterech wersjach smakowych: mix oliwki zielone i Kalamata, oliwki Kalamata, zielone z przyprawą tikka masala oraz z czosnkiem.
Parametry produktu
| Rodzaj | Marynowane |
|---|---|
| Skład podstawowy | Oliwki |
| Zawartość netto | 200 g |
| Składniki | Oliwki zielone (zawierają: sól, regulatory kwasowości: kwas cytrynowy, kwas mlekowy; przeciwutleniacz: kwas askorbinowy), czosnek, bazylia, oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Grecja |
| Masa netto sztuki (po odcieku) | 200 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,25 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: firma handlowa dorapol sp. z o.o. sp. k. ulica i numer: ul. łuczanowicka 27 kod pocztowy i miasto: 31-766 kraków pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 170 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Może zawierać |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 7 dni |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 149,1 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 610,4 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 2,45 g |
| Zawartość soli | 3,86 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 13,75 g |
| Cukry | 0,56 g |
| Zawartość węglowodanów | 1,51 g |