Oliwa z oliwek extra virgin 100% UE BIO 500 ml
dodaj do przechowalni
0
Opis
Ekologiczna oliwa z oliwek najwyższej jakości z pierwszego tłoczenia. Mieszanka oliw z oliwek pochodzących z Unii Europejskiej.
Warunki przechowywania
Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu. z dala od światła i źródeł ciepła.
Składniki
Ekologiczna oliwa z oliwek najwyższej jakości z pierwszego tłoczenia 100%.
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 3389 kJ/ 824 kcal |
| Tłuszcz | 91.6 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 13 g |
| Węglowodany | 0 g |
| Cukry | 0 g |
| Białko | 0 g |
| Sól | 0 g |