Olej Sezamowy TAO TAO 150 ml X24
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Gotowy do spożycia. Idealny do potraw gotowanych, sałatek i surówek. Olej sezamowy TaoTao należy stosować do przyprawiania dań mięsnych, sosów, zup, sałatek i marynat. Nie należy go stosować do smażenia. Dodaj go w ostatniej fazie przygotowywania dania.
Parametry produktu
| Rodzaj produktu | Olej sezamowy |
|---|---|
| Metoda tłoczenia | Na zimno |
| Pojemność | 150 ml |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
| Zastosowanie | Do sałatek, Do gotowania |
| Składniki | Rafinowany olej sezamowy . |
| Zawartość netto | 140 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,3 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: TAN-VIET International S.A. Ulica i numer: Marco Polo 9 9 Kod pocztowy i miasto: 83-031 Łęgowo PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 84 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Tak |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Przechowywać w suchym i nienasłonecznionym miejscu, w temperaturze 5-25°C. Po otwarciu przechowywać w lodówce. |
|---|---|
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 900 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 900 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 3700 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 3700 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 12,8 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 100 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 12,8 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 100 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 0 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |