Old Spice Zestaw W Metalowym Pudełku: Dezodorant W Sztyfcie, Żel Pod Prysznic I Balsam Po Goleniu
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Uwolnij niewiarygodną świeżość* przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu dzięki zestawom podarunkowym Old Spice! Szukasz idealnego prezentu dla mężczyzny, który idzie przez życie z pewnością siebie i legendarnym zapachem? Już nie musisz szukać dalej! Ten zestaw podarunkowy w metalowym pudełku zawiera dezodorant męski w sztyfcie, żel pod prysznic i balsam po goleniu Captain, pięknie zapakowane w charakterystyczne metalowe pudełko Old Spice, które może być ponownie użyte do przechowywania wartościowych drobiazgów lub sekretnego męskiego skarbu. Zapach Old Spice Captain o jakości perfum to strzał w dziesiątkę: aromat wzburzonych fal oceanu, drzewa sandałowego i orzeźwiającej bergamotki zmieni Cię w nieustraszonego kapitana świeżości. Jak to możliwe, że ten zestaw podarunkowy Old Spice jeszcze nie znalazł się w Twoim koszyku? (* przy użyciu żelu pod prysznic i dezodorantu)
Parametry produktu
| W zestawie | Old spice captain dezodorant w sztyfcie 50 ml; old spice captain żel pod prysznic i szampon do włosów 250 ml; old spice captain woda po goleniu 100ml |
|---|---|
| Łączna pojemność | 400 ml |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Produkt nie wymaga wskazanych ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa |
| Waga jednostkowa brutto | 1,07 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: procter&gamble ulica i numer: zabraniecka 20 kod pocztowy i miasto: 03-872 warszawa pl |
| Skład | Old spice captain dezodorant w sztyfcie: dipropylene glycol, aqua, propylene glycol, sodium stearate, poloxamine 1307, parfum, ppg-3 myristyl ether, tetrasodium edta, linalool, hexyl cinnamal, octadecyl di-t-butyl-4-hydroxyhydrocinnamate, citronellol, limonene, pentaerythrityl tetra-di-t-butyl hydroxyhydrocinnamate, ci 42090; old spice captain żel pod prysznic i szampon do włosów: aqua, sodium lauryl sulfate, cocamidopropyl betaine, sodium chloride, parfum, benzyl alcohol, sodium benzoate, sodium citrate, sodium xylenesulfonate, sodium salicylate, citric acid, linalool, disodium edta, sodium hydroxide, hexyl cinnamal, citronellol, ci 42090, ci 17200; old spice captain woda po goleniu: alcohol denat., aqua, parfum, peg-6 caprylic/capric glycerides, peg-40 hydrogenated castor oil, linalool, hexyl cinnamal, t-butyl alcohol, citronellol, allantoin, lactic acid, sodium hydroxide, limonene, denatonium benzoate |
| Okres przydatności | 36 mies. |
| Trwałość od otwarcia | 12 mies. |
| Działanie | Odświeżające |
| Właściwości | Wypróbuj zapach old spice captain o jakości perfum: zapach wzburzonych fal oceanu, drzewa sandałowego i orzeźwiającej bergamotki zmieni cię w nieustraszonego kapitana świeżości |
| Łączna masa | 410 g |
| Dodatkowe informacje | Idealny prezent dla mężczyzny, który idzie przez życie z pewnością siebie i legendarnym zapachem |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 36 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Francja, Polska, Chiny |