Old Spice Zestaw Podarunkowy Z Dezodorantem W Sztyfcie, Żelem Pod Prysznic I Balsamem Po Goleniu
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Uwolnij niewiarygodną świeżość* przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu dzięki zestawom podarunkowym Old Spice! Szukasz idealnego prezentu dla poszukiwacza skarbów, który wyrusza na wyprawę w świetnym stylu i z legendarnym zapachem? Już nie musisz szukać dalej! Zestaw podarunkowy Treasure Chest zawiera dezodorant męski w sztyfcie Deep Sea, żel pod prysznic i balsam po goleniu Captain, pięknie zapakowane w charakterystyczną skrzynię skarbów Old Spice, która może być ponownie użyta do przechowywania wartościowych drobiazgów lub ukrycia pirackich skarbów. Zapachy Old Spice o jakości perfum to strzał w dziesiątkę: Old Spice Deep Sea to świeża woń morskiej bryzy, kwitnących kwiatów i soczystych cytrusów, która zabierze Cię do podwodnego raju, a Old Spice Captain – aromat wzburzonych fal oceanu, drzewa sandałowego i orzeźwiającej bergamotki, który zmieni Cię w nieustraszonego kapitana świeżości. Jak to możliwe, że ten zestaw podarunkowy Old Spice jeszcze nie znalazł się w Twoim koszyku? (* przy użyciu żelu pod prysznic i dezodorantu)
Parametry produktu
| W zestawie | Old spice deep sea dezodorant w sztyfcie 50ml; old spice deep sea żel pod prysznic i szampon do włosów 250ml; old spice captain woda po goleniu 100ml; drewniana skrzynia |
|---|---|
| Łączna pojemność | 400 ml |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Produkt nie wymaga wskazanych ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa |
| Waga jednostkowa brutto | 0,89 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: procter&gamble ulica i numer: zabraniecka 20 kod pocztowy i miasto: 03-872 warszawa pl |
| Skład | Old spice deep sea dezodorant w sztyfcie: dipropylene glycol, aqua, propylene glycol, sodium stearate, poloxamine 1307, ppg-3 myristyl ether, parfum, tetrasodium edta, linalool, hexyl cinnamal, octadecyl di-t-butyl-4-hydroxyhydrocinnamate, limonene, coumarin, geraniol, citronellol, citral, pentaerythrityl tetra-di-t-butyl hydroxyhydrocinnamate, ci 61565; old spice deep sea żel pod prysznic i szampon do włosów: aqua, sodium lauryl sulfate, cocamidopropyl betaine, sodium chloride, parfum, benzyl alcohol, sodium benzoate, sodium citrate, sodium xylenesulfonate, sodium salicylate, citric acid, disodium edta, sodium hydroxide, linalool, hexyl cinnamal, limonene, maris sal, ci 42090, ci 17200; old spice captain woda po goleniu: alcohol denat., aqua, parfum, peg-6 caprylic/capric glycerides, peg-40 hydrogenated castor oil, linalool, hexyl cinnamal, t-butyl alcohol, citronellol, allantoin, lactic acid, sodium hydroxide, limonene, denatonium benzoate |
| Okres przydatności | 36 mies. |
| Trwałość od otwarcia | 12 mies. |
| Działanie | Odświeżające |
| Właściwości | Wypróbuj zapachy deep sea o jakości perfum: świeża woń morskiej bryzy, kwitnących kwiatów i soczystych cytrusów; oraz captain: aromat wzburzonych fal oceanu, drzewa sandałowego i orzeźwiającej bergamotki |
| Łączna masa | 410 g |
| Dodatkowe informacje | Idealny prezent dla poszukiwacza skarbów, który wyrusza na wyprawę w świetnym stylu i z legendarnym zapachem |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 35 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Francja, Polska, Chiny |