Ogórki kwaszone małosolne BIO 400 g
dodaj do przechowalni
Opis
Ogórki zakiszane metodą na solance kołobrzeskiej Produkt niepasteryzowany
Warunki przechowywania
Przechowywać w warunkach chłodniczych w temp. +4 do +8 st. Celsjusza. Po otwarciu spożyć w ciągu 3 d
Składniki
ogórek,koper, czosnek, chrzan, solanka kołobrzeska
Informacje o produkcie
Marka: SĄTYRZ
Kraj pochodzenia: Polska
Masa brutto: 0,58 kg
✓ Produkt ekologiczny
✓ Produkt bezglutenowy
✓ Produkt bez laktozy
✓ Produkt bez cukru
✓ Produkt wegetariański
✓ Produkt wegański
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 62/15 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 0.1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0.06 g |
| Węglowodany | 1.9 g |
| Cukry | 0.15 g |
| Błonnik | g |
| Białko | 0.6 g |
| Sól | 2.1 g |