Ogórki konserwowe 2,55kg Urbanek X2
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Odpowiednia receptura, a w szczególności właściwe proporcje przypraw sprawia, że ogórki konserwowe marki urbanek smakują tak, jak ogórki konserwowe smakować powinny: są twarde i chrupiące. Ich zalewa zawiera jedynie ocet, a nie rozcieńczoną esencję octową. Możemy je podawać jako przystawkę, wykorzystać jako dodatek do sałatek, sosów i dań mięsnych, dań obiadowych czy przygotowując kanapki.
Parametry produktu
| Rodzaj | Konserwowe |
|---|---|
| Skład podstawowy | Ogórki |
| Zawartość netto | 2,55 kg |
| Składniki | ogórki, woda, ocet spirytusowy, cukier, sól, koper, mieszanka przypraw ( zawiera gorczycę ) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Masa netto sztuki (po odcieku) | 1,3 kg |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 3,45 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: bracia urbanek sp. z o.o. (dawniej firma bracia urbanek andrzej i jacek urbanek spółka jawna) ulica i numer: katarzynów 59 f kod pocztowy i miasto: 99-400 łowicz pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 120 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Tak |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Po otwarciu przechowywać w warunkach chłodniczych nie dłużej niż 48 godzin. |
|---|---|
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 32 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 135 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 0,9 g |
| Zawartość soli | 0,57 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | <0,1 |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | <0,5 |
| Cukry | 4,8 g |
| Zawartość węglowodanów | 5,6 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|