Ogóreczki konserwowe z papryką chili 300/150 g Smak X10
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Atutem Ogóreczków z chili Smak jest połączenie tego, co i uwielbiane od pokoleń z nutą pikanterii w postaci papryczki chili. Ich delikatny, słodki smak przełamany ostrym chili sprawia, że taka kompozycja zachwyci każdego wielbiciela dobrego jedzenia. Samodzielna przystawka lub dodatek do obiadu to tylko dwie z całej gamy możliwości z dodatkiem tego przysmaku.
Parametry produktu
| Rodzaj | Konserwowe |
|---|---|
| Skład podstawowy | Ogórki |
| Zawartość netto | 300 g |
| Składniki | ogórki 44% (zawierają siarczyny), woda, cukier, ocet spirytusowy, cebulka (zawiera siarczyny), papryka, sól, chili 0,5%, przyprawy (w tym gorczyca). |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Masa netto sztuki (po odcieku) | 150 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,51 kg |
| Pojemność | 320 ml |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: PRYMAT SP. Z O.O Ulica i numer: CHLEBOWA 14 Kod pocztowy i miasto: 44-337 JASTRZĘBIE - ZDRÓJ PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 128 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Tak |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | PO OTWARCIU PRZECHOWYWAĆ W LODÓWCE |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 36 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 154 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 0,5 g |
| Zawartość soli | 1,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,5 g |
| Cukry | 7,2 g |
| Zawartość węglowodanów | 8,2 g |