Ogóreczki konserwowe z czosnkiem 300/150 g Smak X10
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Każde danie gorące z dodatkiem Ogóreczków z czosnkiem zyska niepowtarzalny smak. Wszystko za sprawą starannie opracowanej receptury, która w połączeniu z nutą marynowanego czosnku tworzy spójną i pyszną kompozycję. Intensywny charakter ogóreczków podkreśli smak zarówno kanapek, jak i dań na gorąco.
Parametry produktu
| Rodzaj | Konserwowe |
|---|---|
| Skład podstawowy | Ogórki |
| Zawartość netto | 300 g |
| Składniki | ogórki 43% (zawierają siarczyny), woda, czosnek (7%), cukier, ocet spirytusowy, sól, aromat, przyprawy. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Masa netto sztuki (po odcieku) | 150 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,51 kg |
| Pojemność | 320 ml |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: PRYMAT SP. Z O.O Ulica i numer: CHLEBOWA 14 Kod pocztowy i miasto: 44-337 JASTRZĘBIE - ZDRÓJ PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 128 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | PO OTWARCIU PRZECHOWYWAĆ W LODÓWCE. |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 46 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 197 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 0,9 g |
| Zawartość soli | 1,3 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,5 g |
| Cukry | 7,1 g |
| Zawartość węglowodanów | 10 g |