Odżywka do włosów z wyciągiem z dzikiej róży BIO 180 ml
dodaj do przechowalni
Opis
Odżywka z aloesem, lecytyną i gliceryną sprawia, że włosy stają się miękkie, lekkie i łatwe w rozczesywaniu. Cudowny zapach róży poprawia samopoczucie.
Warunki przechowywania
Przechowywać w temperaturze pokojowej.
Składniki
Aqua, Aloe Barbadensis Leaf Extract*, Glycerin**, Cetyl Alcohol, C15-19 Alkane, Distearoylethyl Dimonium Chloride, Cetearyl Alcohol, Cocos Nucifera Oil*, Rosa Canina Fruit Extract*, Rosa Damascena Flower Extract*, Simmondsia Chinensis Seed Oil*, Beta Vulgaris Root Extract, Crambe Maritima Leaf Extract, Magnolia Officinalis Bark Extract, Beta-Sitosterol, Squalene, Butylene Glycol, Fructooligosaccharides, CI 77491, Mica, Glyceryl Stearate SE, Tocopherol, Lactic Acid, Potassium Lactate, Glyceryl Caprylate, Parfum, Geraniol, Limonene. *składniki pochodzenia ekologicznego.
Produkt ekologiczny: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 0 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Węglowodany | 0 g |
| Cukry | 0 g |
| Błonnik | 0 g |
| Białko | 0 g |
| Sól | 0 g |