ON LINE Olejkowe Mydło do rąk i ciała 2w1 Lavender Field 5000ml
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
"Olejkowe Mydło 2w1 Lavender Field to w 100% wegańska formuła, która łączy relaksujące właściwości lawendy z odżywczym działaniem rumianku. Delikatnie oczyszcza skórę, otulając ją kojącym aromatem i zapewniając intensywne nawilżenie oraz regenerację. Mydło zawiera 95% składników pochodzenia , w tym emolienty z masła murumuru, które dbają o przyjemne uczucia podczas mycia. Gliceryna łagodzi podrażnienia i głęboko nawilża, a witamina E poprawia elastyczność i miękkość skóry. Łagodna formuła bez Cocamide DEA i mikroplastiku jest przyjazna dla skóry i środowiska, a neutralne pH sprawia, że produkt nadaje się do codziennej pielęgnacji. Wegańska pielęgnacja – nawilżenie i odprężający zapach lawendy. Produkt przebadany dermatologicznie."
Parametry produktu
| Rodzaj produktu | W płynie |
|---|---|
| Typ produktu | Oliwkowe, Zapachowe |
| Przeznaczenie | Do rąk i ciała |
| Typ skóry | Wszystkie |
| Właściwości | Myjące |
| Działanie | Myjące, Oczyszczające, Odświeżające, Nawilżające |
| Sposób użycia | Środki ostrożności: unikać kontaktu z oczami. w razie kontaktu z oczami natychmiast przepłukać je wodą. |
| Zapach | Lawendowy |
| Okres przydatności | 36 mies. |
| Produkt podlega poniższej dyrektywie / RegulationTypeCode | COSMETIC_INFORMATION_REGULATION |
| Towar jest niebezpieczny / DangerousGoodsRegulationCode | ZNA |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Produkt nie wymaga wskazanych ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa |
| Waga jednostkowa brutto | 5,3 kg |
| Skład | Ingredients: aqua, sodium laureth sulfate, cocamidopropyl betaine, sodium chloride, glycerin, lavandula angustifolia flower extract, prunus amygdalus dulcis oil, tocopherol, sodium astrocaryum murumuruate, sodium gluconate, polysorbate 20, polysorbate 80, propylene glycol, citric acid, parfum, tetrasodium glutamate diacetate, sodium hydroxide, sodium benzoate, potassium sorbate, linalyl acetate. |
| Testowany dermatologicznie | Tak |
| Trwałość od otwarcia | 12 mies. |
| Wpis do bazy CPNP (Cosmetic Products Notification Portal) | Tak |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: forte sweden sp. z o.o. ulica i numer: kościuszki 1 kod pocztowy i miasto: 62-090 rokietnica pl |
| Pojemność | 5000 ml |
| Krótki opis marketingowy | On line olejkowe mydło do rąk i ciała 2w1 lavender field 5000ml |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 72 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Formuła | Bez alkoholu, Wegańska |