OFF!® Przeciw Kleszczom atomizer 100ml X6
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
OFF! Przeciw Kleszczom atomizer - repelent w płynie, który skutecznie chroni przed kleszczami aż do 12 godzin. Chroni również przed komarami aż do 10 godzin i muchami gryzącymi do 2 godzin. Testowany dermatologicznie. Odpowiedni dla dzieci powyżej 2 lat.
Parametry produktu
| W zestawie | 1 |
|---|---|
| Waga jednostkowa brutto | 0,13 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: s.c. johnson ulica i numer: taśmowa 7 kod pocztowy i miasto: 02-677 warszawa pl |
| Karta charakterystyki produktu | https://baza.wisebase.pl/media/img/original/10/38/5/1038599.pdf |
| Hasła ostrzegawcze | uwaga |
| Zagrożenie | Tak |
| Rodzaj zagrożenia | (h226) łatwopalna ciecz i pary. (h319) działa drażniąco na oczy. |
| Piktogramy GHS | Toksyczność ostra (droga pokarmowa, po naniesieniu na skórę, po narażeniu inhalacyjnym), Działanie drażniące na skórę, Działanie drażniące na oczy, Działanie uczulające na skórę, Działanie toksyczne na narządy docelowe – jednorazowe narażenie, Działanie drażniące na drogi oddechowe, Skutek narkotyczny, Stwarzające zagrożenie dla warstwy ozonowej (GHS07), Gazy łatwopalne, Wyroby aerozolowe, Substancje ciekłe łatwopalne, Substancje stałe łatwopalne, Substancje i mieszaniny samoreaktywne, Substancje ciekłe piroforyczne, Substancje stałe piroforyczne, Substancje i mieszaniny samonagrzewające się, Substancje i miesznaniny, które w kontakcie ze wodą wydzielają gazy łatwopalne, Nadtlenki organiczne (GHS02) |
| Skład | Substancje czynne (bpr) ikarydyna 25g/100g |
| Sposób użycia | SPOSÓB UŻYCIA: Używać zgodnie ze sposobem użycia. Spryskać równomiernie nieosłonięte części skóry (ok. 6-7 psiknięć/ 1ml na przedramię) i rozsmarować rękami. Aby nanieść na twarz dziecka lub dorosłego, produkt nanieść na dłonie dorosłego i rozsmarować, unikając okolic oczu i ust. Nie nakładać na dłonie dziecka. Po użyciu dokładnie umyć ręce wodą z mydłem. Nie stosować u dzieci poniżej 2 lat. Dzieci w wieku 2 lat i powyżej: nie używać więcej niż 1 raz na dobę. Dorośli: nie używać więcej niż 3 razy na dobę. Nie stosować pod odzieżą. Nie nakładać na uszkodzoną lub podrażnioną skórę. W przypadku podrażnienia zaprzestać stosowania. Używać tylko zgodnie z przeznaczeniem. |
| Zastosowanie | Ochrona przeciw kleszczom i komarom |
| Zawartość nominalna | 100 ml |
| Trwałość od otwarcia | nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 310 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Holandia |