OFF!® Protect aerozol 100ml X12
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Aerozol OFF! zapewnia skuteczną ochronę do 4 godzin przed komarami i kleszczami oraz do 6 godzin przed meszkami. Wygodna forma aerozolu zapewnia łatwą aplikację. Do stosowania bezpośrednio na skórę lub ubranie. Posiada skuteczną formułę, która nie jest tłusta.
Parametry produktu
| Rodzaj | Aerozol |
|---|---|
| Skład | xxx |
| Sposób użycia | do stosowania na skórę lub ubranie |
| Waga jednostkowa brutto | 0,11 kg |
| Bezpieczny dla ludzi | Tak |
| Gwarancja | 48 mies. |
| Numer pozwolenia na obrót | 6903 |
| Substancje aktywne | Deet (n,n-dietyl-meta-toluamid) (150g/kg) |
| Zakres stosowania | Aerozol stosowany jako ochrona przed komarami, kleszczami i innymi owadami latającymi - grupa 19 |
| Karta charakterystyki produktu | https://baza.wisebase.pl/media/img/original/11/69/3/1169371.pdf |
| Piktogramy GHS | Gazy łatwopalne, Wyroby aerozolowe, Substancje ciekłe łatwopalne, Substancje stałe łatwopalne, Substancje i mieszaniny samoreaktywne, Substancje ciekłe piroforyczne, Substancje stałe piroforyczne, Substancje i mieszaniny samonagrzewające się, Substancje i miesznaniny, które w kontakcie ze wodą wydzielają gazy łatwopalne, Nadtlenki organiczne (GHS02) |
| Hasła ostrzegawcze | niebezpieczeństwo |
| Rodzaj zagrożenia | (h222) (h229) |
| Zagrożenie | Tak |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: s.c. johnson ulica i numer: taśmowa 7 kod pocztowy i miasto: 02-677 warszawa pl |
| Zawartość nominalna | 100 ml |
| Trwałość od otwarcia | 999999 mies. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 210 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |