O Mamo! Sałatka wegetariańska z białą kapustą 140 g Lisner X6
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Sałatka wegetariańska z kapustą, kukurydzą, ogórkiem i marchewką to pyszna propozycja na każdą porę dnia
Parametry produktu
| Składniki | 33 % kapusta biała, olej rzepakowy, 13 % marchew gotowana, 8,5 % seler gotowany, woda, 6 % kukurydza konserwowa, cukier, 4 % ogórek konserwowy, sól, ocet spirytusowy, skrobia modyfikowana, mielona gorczyca, kurkuma, żółtko jaja, regulator kwasowości (kwas mlekowy), substancje konserwujące (sorbinian potasu, benzoesan sodu). |
|---|---|
| Sposób przygotowania | Bez gotowania |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 140 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 7 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,16 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: lisner poznań sp. z o.o. sp. k. ulica i numer: ul. strzeszyńska 38/42 kod pocztowy i miasto: 60-479 poznań pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 304 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Może zawierać |
| Seler i produkty pochodne | Tak |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Może zawierać |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Tak |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Po otwarciu - produkt przeznaczony do bezpośredniego spożycia |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 222 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 916 kJ |
| Wielkość porcji | 140 g |
| Zawartość białek | 0,8 g |
| Zawartość soli | 1,3 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,6 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 20 g |
| Cukry | 7,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 8,9 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|