Nuggets tempura 300 g morliny
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Sposób przygotowania | Patelnia, Frytkownica, Piekarnik |
|---|---|
| Zawartość netto | 300 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Składniki: mięso z piersi kurczaka 56%, woda, mąka kukurydziana, mąka pszenna, skrobie (w tym pszenna), substancje spulchniające: difosforany, węglany sodu; sól, dekstroza, przyprawy (zawierają seler),ekstrakty przypraw, semolina pszenna, gluten pszenny, olej rzepakowy, aromat. produkt może zawierać: soję, jaja, mleko, laktozę mleczną, gorczycę. |
| Frakcja materiałowa | Plastik |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,32 kg |
| Producent: | animex foods sp. z o.o. z siedzibą w warszawie, oddział w iławie, zakład dań gotowych ulica i numer: morliny 15 kod pocztowy i miasto: 14-100 ostróda pl |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 84 szt. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 84 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Tak |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
|---|---|
| Warunki termiczne | Schłodzone |
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Piekarnik: 3 minuty na stronie, piekarnik: 180 °c, 10-12 minut, frytownica: 180 °c, 3-4 minuty, |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 12 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 1 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 0,7 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 13 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 200 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 200 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 838 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 838 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 12 g |
| Zawartość soli | 1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,7 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 11 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 1,7 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 11 g |
| Cukry | 0,7 g |
| Zawartość węglowodanów | 13 g |
Inne informacje
| Osłonka niejadalna | Nie |
|---|