Opis szczegółowy
Mlekoduszki - nowe Śmiejżelki z mlekiem. Zabawne postacie duszków w kilku sympatycznych kształtach. Każdy duszek to 2 warstwy: miękka, mleczna warstwa o lekko waniliowym smaku i delikatnej konsystencji oraz warstwa owocowa w różnych smakach, zawierająca soki owocowe i wzbogacona witaminami.
Parametry produktu
| Rodzaj | Z witaminami |
| Smak | Mleczny, Wieloowocowy |
| Zawartość netto | 90 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 5 mies. |
| Składniki | Syrop glukozowy, cukier, sok winogronowy (5,5 %) z zagęszczonego soku z winogron, mleko w proszku odtłuszczone (5,5 %), żelatyna, substancja utrzymująca wilgoć: sorbitole, substancja żelująca: pektyny, kwasy (kwas cytrynowy, kwas mlekowy), aromaty, hydrolizowane białko grochu, koncentraty (czarna marchew, spirulina), niacyna, witamina e, kwas pantotenowy, witamina b6, wyciąg z kurkumy, biotyna, witamina b12, substancja glazurująca: wosk carnauba. |
| Temperatura przechowywania min - max | 13 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,09 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: storck sp. z o.o. ulica i numer: przyokopowa 26 kod pocztowy i miasto: 01-208 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 108 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 322 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1368 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 6,6 g |
| Zawartość soli | 0,36 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,2 g |
| Cukry | 54,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 74 g |
Witaminy i składniki mineralne
| Kwas pantotenowy (witamina B5) | 7,4 mg/100g |
| Niacyna (witamina B3, PP) | 15,6 mg/100g |
| Niacyna (%RWS) | 98 %RWS |
| Witamina E (%RWS) | 86 %RWS |
| Witamina B12 | 2,2 μg/100g |
| Witamina E | 10,3 mg/100g |
| Biotyna (witamina B7) | 50 μg/100g |
| Biotyna (%RWS) | 100 %RWS |
| Pirydoksyna (witamina B6) | 1,5 mg/100g |