Opis szczegółowy
NESTLE CORN FLAKES CHOCO- chrupiące płatki kukurydziane o smaku czekoladowym z witaminami. Produkt bezglutenowy.
Parametry produktu
| Typ | Śniadaniowe |
| Rodzaj | Płatki |
| Rodzaj zbóż | Kukurydziane |
| Smak | czekoladowy, kakaowy |
| Zawartość netto | 400 g |
| Składniki | Składniki: grys kukurydziany (74 %), cukier, czekolada w proszku (10 %) [cukier, kakao (3,2 %)], olej słonecznikowy, sól, emulgator (lecytyny), syrop cukru inwertowanego, melasa, aromat naturalny, substancje wzbogacające: witaminy (b3, b5, b9, b6, b2). może zawierać orzeszki ziemne i orzechy. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 0,41 kg |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Bez glutenu | 1 |
| Bez glutenu - Numer licencji | Ch-043-006 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: cpp torun pacific ulica i numer: szosa lubicka 38/58 kod pocztowy i miasto: 87-100 toruń pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 28 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 12 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 1,8 g |
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 1,2 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,3 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 8,1 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 24,5 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 394 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 118 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1666 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 500 kJ |
| Wielkość porcji | 30 g |
| Zawartość białek | 6,1 g |
| Zawartość błonnika | 4 g |
| Zawartość soli | 0,98 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 2 %RWS |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0,3 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 1,1 g |
| Cukry | 26,9 g |
| Zawartość węglowodanów | 81,8 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 6 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 4 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 5 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 2 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 9 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 9 %RWS |
Witaminy i składniki mineralne
| Kwas pantotenowy (%RWS) | 58 %RWS |
| Niacyna (witamina B3, PP) | 15 mg/100g |
| Niacyna (%RWS) | 94 %RWS |
| Ryboflawina (witamina B2) | 1,2 mg/100g |
| Kwas foliowy (witamina B9) | 162 μg/100g |
| Kwas foliowy (%RWS) | 81 %RWS |
| Pirydoksyna (witamina B6) | 1,1 mg/100g |
| Witamina B6 (%RWS) | 79 %RWS |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera aromaty | Tak |