Opis szczegółowy
Nestle Corn Flakes Honey Nut - chrupiące płatki kukurydziane z miodem i orzeszkami ziemnymi, z witaminami. Produkt bezglutenowy.
Parametry produktu
| Typ | Śniadaniowe |
| Rodzaj | Płatki |
| Rodzaj zbóż | Kukurydziane |
| Dodatki | Orzechy |
| Smak | miodowy, Z orzechami |
| Zawartość netto | 400 g |
| Składniki | Składniki: grys kukurydziany (70,1 %), cukier, orzeszki ziemne (7,5 %), oligofruktoza, miód (2 %), sól, syrop cukru inwertowanego, melasa, przeciwutleniacz (mieszanina tokoferoli), substancje wzbogacające (witaminy: b3, b5, b2, b6, b9). może zawierać orzechy. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 0,41 kg |
| Bez glutenu | 1 |
| Bez glutenu - Numer licencji | Ch-043-003 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: cpp torun pacific ulica i numer: szosa lubicka 38/58 kod pocztowy i miasto: 87-100 toruń pl |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 28 szt. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 28 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 12 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Tak |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 2,3 g |
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 1,5 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,28 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 8 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 23,7 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 396 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 119 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 6 %RWS |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 502 kJ |
| Wielkość porcji | 30 g |
| Zawartość białek | 7,6 g |
| Zawartość błonnika | 5,1 g |
| Zawartość soli | 0,93 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 2 %RWS |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0,3 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 1,3 g |
| Cukry | 26,7 g |
| Zawartość węglowodanów | 79 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 6 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 5 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 5 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 2 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 9 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 9 %RWS |
Witaminy i składniki mineralne
| Kwas pantotenowy (%RWS) | 62 %RWS |
| Niacyna (witamina B3, PP) | 17 mg/100g |
| Niacyna (%RWS) | 106 %RWS |
| Ryboflawina (witamina B2) | 1,3 mg/100g |
| Kwas foliowy (witamina B9) | 180 μg/100g |
| Kwas foliowy (%RWS) | 90 %RWS |
| Pirydoksyna (witamina B6) | 1,2 mg/100g |
| Witamina B6 (%RWS) | 86 %RWS |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera fosforany | Tak |
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |