Nestle Cheerios 450g X15
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
"Płatki MIODOWE Nestlé CHEERIOS to przepyszne kółeczka oblane złocistym miodem. Wzbogacone w witaminy i składniki mineralne, w tym wapń i żelazo.
MIODOWE Nestlé CHEERIOS- doskonałe na śniadanie !"
Parametry produktu
| Typ | Śniadaniowe |
|---|---|
| Rodzaj | Płatki |
| Rodzaj zbóż | Owsiane, Kukurydziane, Pszenne, Jęczmienne |
| Smak | Czekoladowy, Kakaowy, Karmelowy |
| Zawartość netto | 450 g |
| Składniki | "składniki: mąka owsiana pełnoziarnista (27,8%), mąka pszenna pełnoziarnista (27,8%), cukier, mąka jęczmienna pełnoziarnista (16,8%), skrobia pszenna, miód (3,5%), mąka kukurydziana pełnoziarnista (2%), mąka ryżowa pełnoziarnista (2%), syrop cukru inwertowanego, substancja wzbogacająca (składnik mineralny: wapń), sól, zawiera olej słonecznikowy i/lub palmowy, melasa, przeciwutleniacz (mieszanina tokoferoli), aromat , substancje wzbogacające (składnik mineralny: żelazo; witaminy: c, b3, b5, b6, b2, b9, d). może zawierać mleko i orzechy. ilni: v0063e22b |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 6 - 30 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,46 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: CPP Torun Pacific Ulica i numer: Szosa Lubicka 38/58 Kod pocztowy i miasto: 87-100 Toruń PL |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 24 szt. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 24 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Zgodnie z terminem przydatności |
|---|---|
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 2,6 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 2,8 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,2 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 6,7 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 21,6 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 373 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 112 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 6 %RWS |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 472 kJ |
| Wielkość porcji | 30 g |
| Zawartość białek | 8,7 g |
| Zawartość soli | 0,66 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,8 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 2 %RWS |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0,2 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 1,1 g |
| Cukry | 22,3 g |
| Zawartość węglowodanów | 71,9 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 6 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 5 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 3 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 1 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 7 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 8 %RWS |
Witaminy i składniki mineralne
| Kwas pantotenowy (witamina B5) | 4,4 mg/100g |
|---|---|
| Niacyna (witamina B3, PP) | 14 mg/100g |
| Niacyna (%RWS) | 88 %RWS |
| Ryboflawina (witamina B2) | 1,1 mg/100g |
| Ryboflawina (%RWS) | 79 %RWS |
| Wapń | 574 mg/100g |
| Wapń (%RWS) | 72 %RWS |
| Witamina D (%RWS) | 60 %RWS |
| Kwas foliowy (witamina B9) | 190 μg/100g |
| Kwas foliowy (%RWS) | 95 %RWS |
| Pirydoksyna (witamina B6) | 1,2 mg/100g |
| Witamina C | 65 mg/100g |
| Witamina C (%RWS) | 81 %RWS |
| Witamina D | 3,0 μg/100g |
| Żelazo | 13 mg/100g |
| Żelazo (%RWS) | 93 %RWS |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |
| Zawiera aromaty | Nie |
| Poziom znakowania Nutriscore | B |