Nescafé 3In1 Classic Rozpuszczalny Napój Kawowy 28 X 16,5 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Rodzaj | Rozpuszczalna |
|---|---|
| Zawartość netto | 16,5 g |
| Typ | 3w1 |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Węgry |
| Składniki | Cukier, syrop glukozowy, całkowicie utwardzony olej z ziaren palmowych, kawa rozpuszczalna 7,9%, skrobia z tapioki, stabilizatory (e340, e331, e452, e451), białka mleka, sól, emulgatory (e471, e472e), aromaty (z mlekiem) |
| Waga jednostkowa brutto | 0,02 kg |
| Producent: | nestle polska s.a ulica i numer: domaniewska 32 kod pocztowy i miasto: 02-672 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 56 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|---|
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Sposób przygotowania: wsyp zawartość torebki do kubka, zalej 150 ml gorącej, ale nie wrzącej wody i wymieszaj. |
Wartość odżywcza
| Wielkość porcji | 16,5 g |
|---|---|
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 0,3 g |
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 0,3 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,17 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 9,4 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 12,9 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 442 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 73 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1861 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 308 kJ |
| Zawartość białek | 2 g |
| Zawartość soli | 1,08 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 12 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 3 %RWS |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 2 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 2,2 g |
| Cukry | 57,4 g |
| Zawartość węglowodanów | 78 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 4 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 5 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 10 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 1 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 3 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 10 %RWS |