Naturalna Woda Źródlana Staropolanka Zdrój - Lekko Gazowana Butelka 5 L 12 szt.
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Doskonała woda źródlana do przygotowywania smacznych posiłków i napoi, którym nadaje wyjątkowy smak. Woda jest nam potrzebna na co dzień i to nie tylko do picia, ale również do gotowania i dbania o codzienną higienę. Aby mieć pewność, że używasz zawsze wody przyjaznej dla swojego organizmu, wybierz Staropolankę Zdrój lub Kudowiankę – , delikatnie zmineralizowane i wyjątkowo czyste wody źródlane.
Wody źródlane są doskonałe również dla dzieci i to nie tylko do przygotowywania dla nich posiłków, ale i do picia.
Parametry produktu
| Rodzaj | Lekko gazowana |
|---|---|
| Pojemność | 5 l (dm³) |
| Typ | Źródlana |
| Typ chemiczny | Wodorowęglanowa |
| Skład dodatkowy | ogólna zawartość rozpuszczonych składników mineralnych 320 mg/l. Woda Niskozmineralizowana napowietrzana, filtrowana, w procesie rozlewania niskonasycona dwutlenkiem węgla ze złoża podziemnego. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 4 - 20 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 5 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Uzdrowiska Kłodzkie S.A. - Grupa PGU Ulica i numer: Zdrojowa 39 Kod pocztowy i miasto: 57-320 Polanica-Zdrój PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 136 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | - |
|---|---|
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
| Stosowanie - propozycje podania | - |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | - |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 250 ml |
Witaminy i składniki mineralne
| Fluor | 0,24 mg/l |
|---|---|
| Fluor (%RWS) | 0 %RWS |
| Magnez | 0,96 mg/100g |
| Magnez (%RWS) | 0,5 %RWS |
| Potas | 2,15 mg/l |
| Potas (%RWS) | 0 %RWS |
| Selen (%RWS) | 0 %RWS |
| Wapń | 66,5 mg/l |
| Wapń (%RWS) | 2 %RWS |
| Chlor | 5,0 mg/l |
| Chlor (%RWS) | 0 %RWS |
| Sód | 3,4 mg/l |
| Wodorowęglany (HCO3-) | 191,0 mg/l |
| Siarczany (SO₄²-) | 30,0 mg/l |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |