Napój ryżowy z migdałami BIO Vitariz 1L X10
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
napój powstały na bazie ekologicznego ryżu. Jest całkowicie wolny od cholesterolu, glutenu, laktozy i tłuszczów zwierzęcych. Wytwarzany bez dodatku cukrów. Bogaty w węglowodany. Idealny dla osób stosujących zbilansowaną dietę. Świetna alternatywa dla mleka krowiego.
Parametry produktu
| Rodzaj | Napój mleczny |
|---|---|
| Pojemność | 1 l (dm³) |
| Zawartość tłuszczu | 2 g/100g |
| Typ produktu | UHT |
| Przeznaczenie | alternatywa dla mleka krowiego |
| Składniki | Woda, ryż* (14%), olej słonecznikowy*, pasta migdałowa*(1,2%), sól morska, aromat migdałowy *składniki pochodzące z upraw ekologicznych. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Zawartość netto | 1000 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Włochy |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: PolBioEco Polska Sp. z o.o. Ulica i numer: Do Dysa 5 Kod pocztowy i miasto: 20-149 Lublin PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 75 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 1,5 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 1,3 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,3 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 20 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 26 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wartość energetyczna kcal | 63 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 157 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 267 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 667 kJ |
| Wielkość porcji | 250 ml |
| Zawartość białek | 0,6 g |
| Zawartość soli | 0,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 2 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0,5 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 5 g |
| Cukry | 8 g |
| Zawartość węglowodanów | 10,5 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 8 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 3 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 5 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 2 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 22 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 10 %RWS |