Napój kawowy Mokate 3w1 Ice Frappe Ice Cream (12 x 12,5 g) X10
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Napoje kawowe Mokate to wyjątkowa linia produktów. Kawa i lody to najgorętszy trend tego lata. Ice Frappe w wygodnej saszetce umożliwia powiew aromatycznego ochłodzenie gdzie tylko zechcesz.
Parametry produktu
| Zawartość netto | 150 g |
|---|---|
| Typ | Napój kawowy, 3w1 |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | cukier, maltodekstryna, kawa rozpuszczalna (6,5 %), kawa zbożowa rozpuszczalna (ekstrakt prażonego jęczmienia i żyta), aromat, sól, substancja przeciwbrylująca: dwutlenek krzemu. |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,16 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: global coffee group ulica i numer: ul. katowicka 265 kod pocztowy i miasto: 43-450 ustroń pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 96 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Tak |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Tak |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Sposób przygotowania: Zawartość saszetki wsyp do szklanki, zalej zimnym mlekiem (150 ml), dokładnie zamieszaj. |
| Sposób obróbki produktu | Mieszać |
Wartość odżywcza
| Wielkość porcji | 14 g |
|---|---|
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 0,2 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,04 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 7 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 12 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 382 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 48 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1624 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 203 kJ |
| Zawartość białek | 1,8 g |
| Zawartość soli | 0,32 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 56 g |
| Zawartość węglowodanów | 93 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 12 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |
| Zawiera tłuszcze utwardzone (trans) | Nie |
| Zawiera aromaty | Tak |
| Zawiera antybiotyki | Nie |
| Zawiera olej palmowy | Nie |