Napój gazowny PICCOLO Blueberry 0,75 ml X6
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Piccolo to gazowany napój owocowy dla dzieci, przeznaczony na specjalne okazje. Nowe, unikalne na rynku polskim opakowanie oraz ulubione przez dzieci smaki czynią z Piccolo niekwestionowanego lidera na rynku. Piccolo pomoże Ci przemienić każdą okazję - tą dużą i tą małą - w święto Twojego Dziecka. Ten pyszny musujący napój owocowy to ulubiony przez dzieci od wielu lat ekspert od dobrej zabawy. Piccolo sprawi, że te chwile pozostaną w pamięci Twojego Dziecka na długie lata.
Parametry produktu
| Rodzaj | Gazowany |
|---|---|
| Pojemność | 750 ml |
| Smak | Wieloowocowy |
| Działanie | Neutralne |
| Składniki | Woda, sok z czerwonych winogron (11,5%) z zagęszczonego soku z czerwonych winogron, sok jabłkowy(8,4%) z zagęszczonego soku jabłkowego , cukier, z zagęszczonego soku z aroniowego, dwutlenek węgla, sok jagodowy (0,3%) z zagęszczonego soku jagodowego, kwas cytrynowy - regulator kwasowości, aromat, substancja konserwująca - dimetylodiwęglan, zawartość owoców min 20% |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 1,4 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: ambra s.a. ulica i numer: puławska 336 kod pocztowy i miasto: 02-819 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 95 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 0 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,05 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 15,8 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 15,9 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wartość energetyczna kcal | 44 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 66 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 186 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 278 kJ |
| Wielkość porcji | 150 ml |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0,03 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 10,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 10,6 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|