Napój gazowany PICCOLO wiśnia 750ml X6
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Piccolo to gazowany napój owocowy dla dzieci, przeznaczony na specjalne okazje. Nowe, unikalne na rynku polskim opakowanie oraz ulubione przez dzieci smaki czynią z Piccolo niekwestionowanego lidera na rynku.
Piccolo cherry zachwyca harmonijnym połączeniem intensywnie słodkiego smaku wiśni z subtelnie kwaskową nutą.
Parametry produktu
| Rodzaj | Gazowany |
|---|---|
| Pojemność | 750 ml |
| Smak | Wiśniowy |
| Działanie | Neutralne |
| Składniki | Woda, sok jabłkowy 12,5% z zagęszczonego soku jabłkowego, cukier, sok wiśniowy 4,5% z zagęszczanego soku wiśniowego, sok z czerwonych winogron 3,0 % z zagęszczanego soku czerwonych winogron, dwutlenek węgla, regulator kwasowości - kwas cytrynowy, aromat , substancje konserwująca - dimetylodiwęglan,, zawartość owoców min 20% |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 1,4 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: ambra s.a. ulica i numer: puławska 336 kod pocztowy i miasto: 02-819 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 95 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,05 g |
|---|---|
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 15,4 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 15,9 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wartość energetyczna kcal | 44 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 65 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 185 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 278 kJ |
| Wielkość porcji | 150 ml |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0,03 g |
| Kwasy tłuszczowe jednonienasycone | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 10,3 g |
| Zawartość węglowodanów | 10,6 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|