Napój SODA yuzu & lime B/C 330ml
dodaj do przechowalni
0
Opis
Fermentowany napój bezalkoholowy z wodą kokosową, yuzu i limonką, gazowany.
<
Warunki przechowywania
Przechowywać w chłodnym i ciemnym miejscu. Spożyć bezpośrednio po otwarciu.
Składniki
SKŁAD>>woda, koncentrat winogronowy, woda kokosowa z koncentratu (10%), dwutlenek węgla, sok z yuzu (0,1%), sok z limonki z koncentratu (0,1%), aromat naturalny, kultury bakterii kwasu mlekowego (Lactobacillus sp.). Alkohol max. 0,5% obj.
Informacje o produkcie
Marka: PRAGER'S
Kraj pochodzenia: Czechy
Masa brutto: 0,345 kg
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 55kJ/13kcal kJ/kcal |
| Tłuszcz | 0.5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0.1 g |
| Węglowodany | 3 g |
| Cukry | 2.9 g |
| Błonnik | 0 g |
| Białko | 0.5 g |
| Sól | 0.01 g |