Napój Niegazowany Hellena Jabłko z Czarną Porzeczką 1,75l 20% soku 12 szt.
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Napój niegazowany Hellena o smaku jabłka z czarną porzeczką w butelce o pojemności 1,75l z 20% zawartością soku.
Parametry produktu
| Rodzaj | Niegazowany |
|---|---|
| Pojemność | 1,75 l (dm³) |
| Smak | Jabłkowy, Czarna porzeczka |
| Działanie | Neutralne |
| Składniki | Woda mineralna (77 %), soki owocowe otrzymane z zagęszczonych soków: jabłkowy (19 %), z czarnych porzeczek (1 %); cukier (d) i/lub syrop glukozowo - fruktozowy (g)*, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, koncentrat z czarnej marchwi, aromaty, barwnik: e 150d, substancje słodzące: sukraloza, cyklaminiany; przeciwutleniacz: kwas askorbinowy. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 1,82 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: colian ulica i numer: zdrojowa 1 kod pocztowy i miasto: 62-860 opatówek pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 64 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 19 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 82 kJ |
| Wielkość porcji | 1750 ml |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 4,3 g |
| Zawartość węglowodanów | 4,5 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |