Namiot plażowy Bestway 200 cm x 120 cm x 95 cm
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Waga produktu: 1,11 kg (2,45 funta)
Pojedyncza warstwa, 4 kołki
Materiał UPF 80 certyfikowany przez TESTEX dla ochrony przeciwsłonecznej
Powlekany poliestrem 190T zapewniający wodoodporność i trwałość
Warstwa ochronna podłoża chroni namiot przed wilgocią, wodą i innymi czynnikami
Słupy z włókna szklanego
2 kieszenie na piasek
1 wejście
Tylny panel siatkowy zapewniający dobry przepływ powietrza
Czas konfiguracji 8 minut
Zawartość: 1 namiot, 1 torba transportowa, 4 śledzie
Parametry produktu
| Dedykowana liczba osób | 2 |
|---|---|
| Wodoodporność-tropik | 30 cm |
| Liczba wejść | 1 |
| Wymiary (SxWxG) | 200 x 120 x 95 cm |
| Materiał wykonania | Poliester |
| Wodoodporność-podłoga | 30 cm |
| Wymiary po złożeniu (SxWxG) | 52,5 x 7,5 x 9,5 cm |
| Pozostałe parametry | Tylny panel siatkowy |
| Kolor | Niebieski |
| Waga jednostkowa brutto | 1,14 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: transgourmet polska sp. z o. o. ulica i numer: zamenhofa 133 kod pocztowy i miasto: 61-131 poznań pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |