Nałęczowianka woda mineralna delikatnie gazowana 1,5 l 6 szt.
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
NAŁĘCZOWIANKA woda mineralna delikatnie gazowana
Delikatna w smaku i krystalicznie czysta, Nałęczowianka dostarcza Twojemu organizmowi cennych minerałów każdego dnia. To możliwe dzięki kompozycji, które czerpie z głębi Nałęczowa przez prawie 20 lat. Czym wyróżnia się spośród innych wód mineralnych? Zawiera charakterystyczną kompozycję 7 minerałów, którymi nasyca organizm, by zawsze realizować to, czego pragniesz. Nałęczowianka ma dodatkowo niską zawartość sodu i stanowi odpowiedni element diety.
Miej zawsze ze sobą Nałęczowiankę. Miej w sobie pragnienie.
woda mineralna delikatnie gazowana Nałęczowianka – cechy:
- Średnionasycona CO2, średniozmineralizowana
- Zawiera minerały
- Odpowiednia dla diety ubogiej w sód
- Świetnie smakuje
- Bardzo orzeźwiająca
- Poddawana procesowi napowietrzania i filtracji
- Otwór Nałęczowianka w Nałęczowie
Kraj pochodzenia: Polska
Parametry produktu
| Rodzaj | Lekko gazowana |
|---|---|
| Pojemność | 1,5 l (dm³) |
| Typ | Mineralna |
| Skład dodatkowy | Ogólna zawartość soli mineralnych: 644,2 mg/l/ główne składniki mineralne: aniony (mg/l): wodorowęglany hco3-: 451,5; chlorki cl-: 11,0; fluorki f-: 0,2 kationy (mg/l): wapń ca2+: 114,2; magnez mg2+: 20,7; sód na+ 10,3; potas k+: 3,4 analiza pzh, listopad 2017 |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | powyżej 0 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,53 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: nestle polska s.a ulica i numer: domaniewska 32 kod pocztowy i miasto: 02-672 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 84 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 250 ml |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|