NIVEA Derma Control Restore Antyperspirant Spray 250 ml X6
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Wypróbuj antyperspirant NIVEA Derma Control Restore dla skóry wrażliwej z hipoalergiczną kompozycją zapachową. Formuła z czystym kwasem hialuronowym i witaminą E skutecznie łagodzi podrażnienia i wspiera regenerację skóry po goleniu. Dla bardziej gładkiej i pięknej skóry pod pachami. Antyperspirant zapewnia niezawodną, 72-godzinną ochronę przed potem i nieprzyjemnym zapachem, jednocześnie pielęgnując skórę pod pachami. Antyperspirant nie zawiera alkoholu etylowego, a jego tolerancja dla skóry została potwierdzona dermatologicznie na skórze wrażliwej.
Parametry produktu
| Aplikacja | Aerozol |
|---|---|
| Pojemność/zawartość netto | 250 ml |
| Zapach | Oryginalny zapach producenta |
| Skład | Butane, isobutane, propane, isopropyl palmitate, aluminum chlorohydrate, dicaprylyl ether, caprylic/capric triglyceride, sodium hyaluronate, tocopheryl acetate, sodium ascorbyl. phosphate, octyldodecanol, persea gratissima oil, glycyrrhiza glabra root extract, glycerin, disteardimonium hectorite, propylene carbonate, tocopherol, aqua, parfum |
| Hypoalergiczny | Tak |
| Uzupełnij pole tekstowe wymaganymi przez prawo informacjami o bezpieczeństwie | Skrajnie łatwopalny aerozol. pojemnik pod ciśnieniem: ogrzanie grozi wybuchem. przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. nie palić. nie rozpylać nad otwartym ogniem lub innym źródłem zapłonu. nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po zużyciu. chronić przed światłem słonecznym. nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50 °c. chronić przed dziećmi. używać zgodnie z przeznaczeniem. nie rozpylać prosto w oczy. nie nanosić na podrażnioną lub uszkodzoną skórę. oddawać do recyklingu tylko puste opakowanie. unikać długotrwałego rozpylania i bezpośredniego wdychania. |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Wprowadziłam/em ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa wymagane przez prawo |
| Piktogramy GHS | Gazy łatwopalne, Wyroby aerozolowe, Substancje ciekłe łatwopalne, Substancje stałe łatwopalne, Substancje i mieszaniny samoreaktywne, Substancje ciekłe piroforyczne, Substancje stałe piroforyczne, Substancje i mieszaniny samonagrzewające się, Substancje i mieszaniny, które w kontakcie z wodą wydzielają gazy łatwopalne, Nadtlenki organiczne (GHS02) |
| Hasła ostrzegawcze | niebezpieczeństwo |
| Czy rodzaj zagrożenia jest podany na etykiecie produktu i/lub w instrukcji użytkowania? | Tak |
| Rodzaj zagrożenia podany na etykiecie i/lub w instrukcji użytkowania | Skrajnie łatwopalny aerozol. pojemnik pod ciśnieniem: ogrzanie grozi wybuchem. przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. nie palić. nie rozpylać nad otwartym ogniem lub innym źródłem zapłonu. nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po zużyciu. chronić przed światłem słonecznym. nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50 °c. chronić przed dziećmi. używać zgodnie z przeznaczeniem. nie rozpylać prosto w oczy. nie nanosić na podrażnioną lub uszkodzoną skórę. oddawać do recyklingu tylko puste opakowanie. unikać długotrwałego rozpylania i bezpośredniego wdychania. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,2 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: nivea polska sp. z o.o. ulica i numer: ul. gnieźnieńska 32 kod pocztowy i miasto: 61-021 poznań pl |
| Zawartość alkoholu (wagowa w LZO) | 0,02 g |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 228 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Unia Europejska |