Opis szczegółowy
Nimm2 Śmiejżelki Happies to niewielki żelki w owocowych smakach w kształcie wesołych postaci. Występują w 6 smakach: banan, pomarańcza, malina, czerwona pomarańcza, cytryna i jabłkowo-gruszkowy.
Parametry produktu
| Rodzaj | Z witaminami, Z sokiem |
| Smak | Owocowy |
| Zawartość netto | 130 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 5 mies. |
| Składniki | Składniki: syrop glukozowy, cukier, żelatyna, sok winogronowy (5%) z zagęszczonego soku z winogron, kwasy (kwas cytrynowy, kwas mlekowy), aromaty, koncentraty (czarna marchew, spirulina), niacyna, witamina e, kwas pantotenowy, wyciąg z kurkumy, witamina b6, biotyna, witamina b12, substancja glazurująca: wosk carnauba. może zawierać także mleko. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,13 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: storck sp. z o.o. ulica i numer: przyokopowa 26 kod pocztowy i miasto: 01-208 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 108 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 332 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1411 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 6,1 g |
| Zawartość soli | 0,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,1 g |
| Cukry | 52,4 g |
| Zawartość węglowodanów | 75,7 g |
Witaminy i składniki mineralne
| Kwas pantotenowy (%RWS) | 123 %RWS |
| Niacyna (witamina B3, PP) | 15,6 mg/100g |
| Niacyna (%RWS) | 98 %RWS |
| Witamina E (%RWS) | 86 %RWS |
| Witamina B12 | 2,2 μg/100g |
| Witamina E | 10,3 mg/100g |
| Biotyna (witamina B7) | 50 μg/100g |
| Biotyna (%RWS) | 100 %RWS |
| Pirydoksyna (witamina B6) | 1,5 mg/100g |