NESTLÉ Docello Crème Brulée 1,3 kg X6
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
NESTLÉ Docello Crème Brûlée to jeden z najbardziej znanych na świecie deserów. Po raz pierwszy opisany został w książce kucharskiej François Massialota w 1691 roku. Nazwa smakołyku pochodzi z języka francuskiego i dosłownie oznacza „krem palony”. Delikatny, waniliowo-jajeczny krem podawany pod warstwą karmelizowanego cukru to doskonała propozycja zwieńczenia głównego posiłku. Dla urozmaicenia deseru polecamy dodać świeże owoce, orzechy, odrobinę kardamonu lub cynamonu. Dla ozdoby można dodać listek mięty.
Oferowany przez NESTLÉ Professional produkt to baza do przygotowania deserów: Crème Brûlée oraz Crème Caramel.
Do przyrządzenia tych deserów potrzeba jedynie zagotować mleko i śmietankę, do tego dodać odmierzoną ilość produktu i odstawić do schłodzenia. Łatwość i szybkość, z jaką można wykonać atrakcyjny deser, to niewątpliwe zalety tego produktu.
Parametry produktu
| Typ | Krem w proszku |
|---|---|
| Przeznaczenie | Do gotowania |
| Składniki | Składniki: cukier, glukoza, skrobia, jaja w proszku, substancje zagęszczające (E407a, E407), aromaty, sól, barwnik (E100, E160c)). Może zawierać śladowe ilości orzechów, mleka, soi oraz glutenu. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Austria |
| Zawartość netto | 1,3 kg |
| Temperatura przechowywania min - max | 4 - 20 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,39 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: nestle polska s.a ulica i numer: domaniewska 32 kod pocztowy i miasto: 02-672 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 36 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 2,6 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 0,1 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,13 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 13 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 14 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 390 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 211 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1653 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 874 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 2 g |
| Zawartość soli | 0,28 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,5 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1,7 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 10 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 16 g |
| Alkohole wielowodorotlenowe - poliole | 0 g |
| Cukry | 81,4 g |
| Zawartość węglowodanów | 91,1 g |
| Skrobia | 0 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|