NESCAFÉ Gold Espresso Original Kawa rozpuszczalna 95g X12
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Nescafé Gold Espresso Original to idealna propozycja dla kawowych entuzjastów, miłośników smaku klasycznej czarnej kawy bez kompromisów. Nasze espresso powstaje w 100% z wyselekcjonowanych przez naszych baristów ziaren Arabiki, czemu zawdzięcza intensywny smak oraz niezwykły aromat. Całość wieńczy idealna crema - gęsta, delikatna kawowa pianka, nieodzowny atrybut prawdziwego espresso. Bogatszy, pełniejszy i głębszy smak espresso - dzięki Nescafé Gold Espresso Original możesz delektować się nim w zaciszu własnego domu przygotowując je w zaledwie parę chwil.
Nescafé Gold Espresso Original to:
- intensywne i aromatyczne espresso stworzone w 100% z wyselekcjonowanych ziaren Arabiki
- gęsta, delikatna kawowa pianka
- idealna na Twoją chwilę przyjemności z kawą
- ziarna pozyskiwane w 100% ze zrównoważonych upraw
Parametry produktu
| Rodzaj | Rozpuszczalna |
|---|---|
| Zawartość netto | 95 g |
| Typ | Espresso, Arabika (coffea arabica) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Francja |
| Składniki | kawa rozpuszczalna |
| Waga jednostkowa brutto | 0,16 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: nestle polska s.a ulica i numer: domaniewska 32 kod pocztowy i miasto: 02-672 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 96 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|---|
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Wsyp do filiżanki łyżeczkę kawy (1,8 g). zalej gorącą, ale nie wrzącą wodą (60 ml). |
Wartość odżywcza
| Wielkość porcji | 60 ml |
|---|---|
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 52 szt. |
Dodatkowe informacje
| Czy jednostka handlowa jest opakowaniem konsumenckim? | Tak |
|---|