Myśliwska z szynki 180 g Olewnik X12
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Kiełbasa wieprzowa, średnio rozdrobniona, wędzona, parzona, suszona. Batony w jelitach wieprzowych Ø 33-35. Batony odkręcane w odcinki o długości około 15 cm. Gramatura 180 g. Powierzchnia równomiernie pomarszczona, sucha, czysta. Konsystencja krucha. Batony o barwie ciemno brązowej. Barwa mięsa na przekroju różowoczerwona do ciemnoczerwonej, tłuszczu od białej do kremowej. Smak i zapach charakterystyczny dla mięsa peklowanego, wędzonego, parzonego i suszonego, wyczuwalne przyprawy, umiarkowanie słona.
Parametry produktu
| Rodzaj | Kiełbasa |
|---|---|
| Gatunek mięsa | Wieprzowina |
| Typ | Paczkowany |
| Metoda wytwarzania | Parzone, Wędzone |
| Klasa trwałości produktu | Nietrwały |
| Stopień rozdrobnienia | Średnio rozdrobnione suszone |
| Składniki | 100 g produktu wyprodukowano ze 130 g mięsa wieprzowego z szynki. składniki: mięso wieprzowe z szynki, sól, przyprawy (w tym jałowiec 0,3%, lubczyk 0,01%), cukier, aromaty (w tym aromat dymu wędzarniczego) substancja konserwująca (azotyn sodu). osłonka jadalna – jelito wieprzowe. pakowano w atmosferze ochronnej. może zawierać: gorczycę, jaja, mleko (łącznie z laktozą), seler, soję. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 180 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,19 kg |
| Bez glutenu | 1 |
| Bez glutenu - Numer licencji | PL-004-019 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: olewnik sp. z o.o. ulica i numer: świerczynek 10a kod pocztowy i miasto: 09-210 drobin pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 112 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Po otwarciu lub rozhermetyzowaniu spożyć w ciągu 48 godzin, lecz nie później niż po terminie przydatności do spożycia. |
|---|---|
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 13 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 1,4 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 0,6 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 0,8 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 323 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 194 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1341 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 804 kJ |
| Wielkość porcji | 60 g |
| Zawartość białek | 21 g |
| Zawartość soli | 2,4 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 9,9 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 26 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 6 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 16 g |
| Cukry | 1 g |
| Zawartość węglowodanów | 1,3 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 10 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 26 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 23 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 30 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 1 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 0 %RWS |