Muszynianka woda mineralna niskonasycona CO2 0,3l 6 szt.
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
magnez - to pierwiastek życia, jego wysoki poziom jest cechą charakterystyczną dla tej wody. Dzienne zapotrzebowanie określa się na 250 do 350 mg. Pierwiastek ten ma ogromne znaczenie w prawidłowym rozwoju żywych organizmów, bierze udział w 300 procesach biochemicznych. Decyduje o prawidłowej czynności układu immunologicznego i nerwowo–mięśniowego.
Parametry produktu
| Rodzaj | Lekko gazowana |
|---|---|
| Pojemność | 300 ml |
| Typ | Mineralna |
| Skład dodatkowy | Kationy [mg/l]: magnezowy mg2+ 92,8, wapniowy ca2+ 337,1, sodowy na+ 113,3, potasy k+ 13,7 aniony [mg/l]: wodorowęglanowy hco-3 1792,0, siarczanowy so2-4 18,4, chlorkowy cl- 31,4, fluorkowy 0,15 |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 0,5 kg |
| Nazwa otworu lub zespołu otworów tworzących ujęcie oraz ich miejsce ze wskazaniem miejsca lub miejscowości | P-III, P-IV, P-17, P-10 w Powroźniku, P-12, P-13, P-14 w Krynicy Zdroju |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: spółdzielnia pracy "muszynianka" ulica i numer: kościuszki 58 kod pocztowy i miasto: 33-380 krynica zdrój pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 168 op. zb. (DU) |
| Sumaryczna zawartośc rozpuszczonych składników mineralnych w wodzie | 2398,85 mg/l |
| Zawiera [nazwa składnika odżywczego lub innej substancji] | magnez, wapń |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Zaleca się spożyć w ciągu 48 godzin od otwarcia. |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w ciemnym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 100 ml |