Muszynianka Woda mineralna gazowana, średnionasycona CO2 1,5l X6
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Muszynianka to jedna z najpopularniejszych wód mineralnych w Polsce. Pełna wartościowych pierwiastków niezbędnych do prawidłowego działania organizmu. Jednak nie tylko dlatego warto po nią sięgnąć.
Parametry produktu
| Rodzaj | Gazowana |
|---|---|
| Pojemność | 1,5 l (dm³) |
| Typ | Mineralna |
| Skład dodatkowy | Główne składniki mineralne kationy mg/l magnezowy mg2+ 128,3 wapniowy ca2+ 208,0 sodowy na+ 87,8 potasowy k+ 6,4 aniony mg/l wodorowęglanowy hco3 1489,0 siarczanowy so42- 21,8 chlorkowy ci 12,9 fluorkowy f 0,16 |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 1,57 kg |
| Nazwa otworu lub zespołu otworów tworzących ujęcie oraz ich miejsce ze wskazaniem miejsca lub miejscowości | P-1A, P-2, P-4, P-6, P-7, WK-1 w Muszynie, M-2, M-4, M-7 w Miliku, A-5 w Adnrzejówce |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Spółdzielnia Pracy "Muszynianka" Ulica i numer: Kościuszki 58 Kod pocztowy i miasto: 33-380 Krynica Zdrój PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 84 op. zb. (DU) |
| Sumaryczna zawartośc rozpuszczonych składników mineralnych w wodzie | 1954,36 mg/l |
| Zawiera [nazwa składnika odżywczego lub innej substancji] | magnez i wapń |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Zaleca się spożyć w ciągu 48 godzin od otwarcia. |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w ciemnym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 100 ml |
Witaminy i składniki mineralne
| Fluor | 0,16 mg/l |
|---|---|
| Magnez | 128,3 mg/l |
| Potas | 6,4 mg/l |
| Wapń | 208,0 mg/l |
| Chlor | 12,9 mg/l |
| Sód | 87,8 mg/l |
| Wodorowęglany (HCO3-) | 1489,0 mg/l |
| Siarczany (SO₄²-) | 21,8 mg/l |