Musli Tropikalne 350g Nestle X16
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Owoce tropikalne i orzechy - doskonałe na dobry początek dnia!
Nestlé Musli Tropical to wspaniałe połączenie płatków owsianych, pszennych, kukurydzianych oraz pysznych owoców tropikalnych - papai, orzecha kokosowego, rodzynek i orzechów laskowych.
Co więcej, Nestlé Musli Tropical są doskonałym źródłem błonnika.
Nestlé Musli Tropical to połączenie wspaniałego smaku i cennych składników odżywczych na dobry początek dnia.
Parametry produktu
| Rodzaj | Musli |
|---|---|
| Rodzaj zbóż | Kukurydziane, Owsiane, Pszenne |
| Dodatki | Kawałki owoców, Kokos, Orzechy, Rodzynki |
| Smak | , Z dodatkami, Z orzechami, Z ziarnami zbóż, Owoce tropikalne, Z kawałkami owoców |
| Zawartość netto | 350 g |
| Składniki | Składniki: płatki owsiane pełnoziarniste (30%), pszenica pełnoziarnista (26,5%), rodzynki (18,6%), grys kukurydziany (12%), cukier, suszone banany (2,4%), płatki kokosowe (2,4%), suszona papaja (2,2%), orzechy laskowe (1,8%), olej kokosowy, sól, ekstrakt słodowy jęczmienny, syrop cukru inwertowanego, regulatory kwasowości (fosforany sodu, kwas cytrynowy), melasa, przeciwutleniacz (dwutlenek siarki). może zawierać mleko, orzeszki ziemne i orzechy inne niż laskowe. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 0,38 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: CPP Torun Pacific Ulica i numer: Szosa Lubicka 38/58 Kod pocztowy i miasto: 87-100 Toruń PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 64 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Zgodnie z terminem przydatności |
|---|---|
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 4,3 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 4,1 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,22 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 8,8 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 29,2 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 379 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 171 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1599 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 720 kJ |
| Wielkość porcji | 45 g |
| Zawartość białek | 9,5 g |
| Zawartość soli | 0,5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 3,4 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 7 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 1,5 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 3,2 g |
| Cukry | 19,6 g |
| Zawartość węglowodanów | 64,9 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 9 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 9 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 4 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 8 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 10 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 11 %RWS |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Tak |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Poziom znakowania Nutriscore | C |