Musli 7 zbóż z amarantusem BIO 300 g
dodaj do przechowalni
Opis
Ekologiczne musli 7 zbóż to doskonała propozycja na pełnowartościowe śniadanie. Idealnie kompouje się z mlekiem, jogurtem. Dodatek amarantusa znacznie podnosi wartość odżywczą posiłku.
Warunki przechowywania
Należy przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Składniki
Płatki pszenne*, płatki jęczmienne*, płatki żytnie*, płatki owsiane*, siemię lniane*, ziarno słonecznika*, amarantus ekspandowany* *Składniki pochodzące z rolnictwa ekologicznego
Alergeny
GLUTEN
Możliwe alergeny
ORZECHY,SEZAM
Produkt ekologiczny: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1724/412 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 13.2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1.6 g |
| Węglowodany | 58.4 g |
| Cukry | 2.6 g |
| Błonnik | 0 g |
| Białko | 12.6 g |
| Sól | 0.32 g |